تجربه خرید بدون کارت

کیف پول اهرکالا، یکی از امکانات بسیار کاربردی و مفید این سایت است که انجام تراکنش‌های مالی را به کاری آسان‌تر از همیشه تبدیل کرده است. بخش کیف پول اهرکالا، در اصل یک برنامه پرداخت آنلاین است که مانند بسیاری از برنامه‌های مشابه امکان خرید بدون کارت را فراهم می کند.

در عادی‌ترین حالت، شما برای انجام هر کدام از این کارها می‌توانید با وارد کردن اطلاعات کارت، نسبت به انجام تراکنش مورد نظر اقدام کنید. اما کیف پول اهرکالا، قابلیتی جدید است که سهولت و اطمینان در عملیات پرداخت را برایتان به ارمغان آورده است. این قابلیت در شرایط کنونی همه گیری ویروس کرونا که در شرایط کنونی پول نقد، کارت های بانکی و کارتخوان ها باعث گسترش این ویروس می شود میتواند نقش بسزایی در کاهش آلودگی داشته باشد.

 

کیف پول اهرکالا چیست؟

کیف پول اهرکالا، یک سازوکار پرداختی جدید است که شما از طریق شارژ یا همان افزودن اعتبار به آن می‌توانید از آن برای انجام انواع عملیات پرداخت الکترونیک استفاده کنید. با کیف پول اهرکالا می‌توانید به‌سادگی آب خوردن، فاکتور تمامی خرید های خود را بپردازید.

کیف پول اهرکالا چه مزایایی برای کاربران خود به همراه دارد؟

1- سرعت در پرداخت

مهم‌ترین قابلیت کیف پول اهرکالا، تسریع در انجام کارهاست. بعد از آنکه کیف پول را شارژ کردید، برای انجام هر عملیات مالی می‌توانید از کیف پول استفاده کنید. مزیت اصلی استفاده از کیف پول اهرکالا آن است که برای انجام یک تراکنش مالی با آن، نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات کارت بانکی نیست. در واقع شما فقط یک بار و آن هم برای افزودن اعتبار به کیف پولتان، این کار را انجام می‌دهید و تا زمانی که کیف پول، اعتبار کافی برای انجام تراکنش‌هایتان داشته باشد، برای استفاده از آن به هیچ‌گونه عملیات جدید ثبت اطلاعات نیاز ندارید. مثلاً برای خرید شارژ سیمکارت، کافی است بعد از انتخاب میزان شارژ موردنیازتان، از قسمت کیف پول، گزینه پرداخت را بزنید تا یکی از لذت‌بخش‌ترین و بی‌دردسرترین تراکنش‌های مالی‌تان را تجربه کرده باشید. کل این فرایند، شاید ۱۰ ثانیه هم طول نکشد!

2- امنیت در پرداخت

کیف پول اهرکالا، امنیت بیشتری را برای تراکنش‌های مالی‌تان به همراه دارد. به‌هرحال باید بپذیریم که از جنبه تئوری، با هر بار وارد کردن دستی اطلاعات کارت بانکی، این اطلاعات حساس و مهم را در معرض خطر قرار می‌دهیم.

البته اپلیکیشن و وبسایت اهرکالا بر اساس به‌روزترین پروتکل‌های امنیتی طراحی شده و همه تراکنش‌های مالی آن در کمال امنیت صورت می‌گیرند. اما سهل‌انگاری‌ها یا سوءنیت احتمالی اطرافیان در یک فضای عمومی، باز هم می‌تواند برای امنیت اطلاعات حساس شما، خطری جدی باشد. وقتی تراکنش‌های مالی‌تان را با کیف پول اهرکالا انجام دهید، نیاز به ثبت هیچ اطلاعاتی ندارید و وقتی اطلاعاتی در کار نباشد، طبیعتاً خطر افشا یا لو رفتن آن‌ها نیز وجود نخواهد داشت.

3- عدم نیاز به کارت بانکی

شاید گاهی لازم باشد برای انجام تراکنش‌های مالی، کارت بانکی‌تان را همراه داشته باشید. مثلاً ممکن است اطلاعات دقیق آن را به ذهن نسپرده یا این اطلاعات را به هر دلیلی در آن لحظه فراموش کنید. شاید هم با شرایطی روبرو شوید که کارت بانکی‌تان گم شده یا به سرقت برود و برای پیشگیری از خطرات احتمالی، مجبور شده‌اید آن را مسدود کنید. واضح است در هر یک از این حالات شما نمی‌توانید در لحظه مورد نیاز، از کارت بانکی برای اموری که قصد انجامشان را دارید، استفاده کنید. اینجاست که می‌توانید بدون احتیاج به کارت بانکی و با تکیه بر اعتبار موجود در کیف پول اهرکالا، تراکنش مورد نیازتان را انجام دهید.

4- امکان شارژ کیف پول با مبالغ کم

شارژ کیف پول اهرکالا، به مبلغ بالایی نیاز ندارد و شما می‌توانید با رقم‌های کم هم برای افزایش اعتبار آن اقدام کنید و این گستره‌ی ریالی، باعث می‌شود که با هر بودجه‌ای بتوانید متناسب با نیازتان از کیف پول اهرکالا و مزایای خدمات پرداخت الکترونیک استفاده کنید.

5- مدیریت مالی

با استفاده از شارژ ماهیانه کیف پول اهرکالا میتوانید خریده های خود را مدیریت کنید. مثلا میتوانید از کیف پول اهرکالا صرفا برای خرید های تنقلات استفاده کنید و با پرداخت از طریق کیف پول مقدار خرید تنقلات خود را در ماه کنترل کنید.

تجربه‌ای جذاب در پرداخت در انتظار شماست!