آیا تا کنون به این فکر کرده اید که باید از کرم مرطوب کننده در طول روز استفاده کرد؟  آیا فواید استفاده از آنها را می دانید؟ آیا از کرم مرطوب کننده مناسب پوستتان استفاده می کنید؟

در این مقاله ما قصد داریم شما را با خواص استفاده از این نوع محصولات آشنا کرده پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

مرطوب نگه داشتن پوست از مهم ترین نیازهای بافت پوست به شمار می رود. چرا که پوستی که رطوبت خود را از دست می دهد. بیش از حد خشک شده و در نتیجه چین و چروک و خطوط نازک نمایان می شود. نهایتا پوست دچار پیری زودرس می گردد.

یک کرم مرطوب کننده خوب آب موجود در پوست را حفظ می کند. همچنین باعث شادابی، سالم و صاف ماندن پوست می شود. همچنین از پوست در مقابل آب و هوای سرد و نور مخرب آفتاب محافظت می کند. این محصول آسیب عوامل بیرونی را به حداقل می رساند. این کرم باعث افزایش انعطاف پذیری پوست شده و درخششی طبیعی و ظاهری سالم به پوست صورت می بخشند.

بر اساس توصیه متخصصان پوست، نه تنها افرادیکه پوست خشکی دارند؛ بلکه همه با هر نوع تیپ پوستی، حتی پوست های چرب، باید از یک محصول مناسب با جنس پوست خود استفاده کنند.

توصیه های مهم برای استفاده

قبل از مرطوب کردن صورت حتما صورتتان را با شوینده مناسب با نوع پوست خود بشویید و پوستتان را کاملا تمیز کنید. لایه نازکی از کرم مرطوب کننده مناسب را به پوستتان بمالید و با حرکات رو به بالا و به آرامی پوستتان را ماساژ دهید. این کار باعث افزایش جریان خون می شود. بهترین زمان استفاده از کرم مرطوب کننده بعد استحمام و وقتی که پوستتان کاملا تمیز است. برای مرطوب نگه داشتن پوست حساس و نازک طراف چشم، محصولات مخصوص تهیه کنید. دست یابی به بهترین نتیجه به دو عامل انتخاب کرم مناسب با جنس پوست و زمان صحیح استفاده از آن بستگی دارد.

سخن آخر

اگر واقعا به این فکر هستید که در بین تنوع عظیم کالا کرم مرطوب کننده چی بخرم ؟! پیشنهاد ما انتخاب محصولاتی است که علاوه بر اینکه از لحاظ کیفیت کالا امتحان خود را پس داده اند، سازگار با انواع پوست چرب، نرمال، خشک ، مختلط و حساس باشد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید